duyurular

şikayet talebi-4

admin admin
18426 numaralı entry, topluluk kurallarımıza aykırı olduğu gerekçesiyle silinmiştir, kurallarımız, kullanıcı sözleşmemiz ve gizlilik politikalarımıza özen gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.
0

şikayet talebi-2

admin admin
2392 numaralı entry ve altında girilmiş olan polemik, insanları ayrıştırdığı gerekçesiyle şikayet edilmiş ve silinmiştir. gütfsözlük, her bir öğrencinin görüşlerini özgürce dile getirebilmesi ve bir araya gelebilmesi için inşa edildi. ancak entrylerimizde ve altındaki yorumlarda lütfen polemiklere ve yıkıcı tartışmalara girmeyelim. birbirimizi ayrıştırmadan her konuyu konuşabiliriz ancak gütfsözlük'ün tavsiyesi olarak siyasi ve/veya ideolojik hiçbir konuya girmemeniz daha iyi bir gazi tıp için elzemdir. tüm yazarlarımıza ve arkadaşlarımıza anlayışları için teşekkür ederiz.
0

şikayet talebi

admin admin
771 numaralı qwerty adlı kullanıcıya ait entry, kuralları ihlal ettiği gerekçesiyle şikayet edilmiş olup, gerekli inceleme sonucunda da uygun görülerek silinmiştir. lütfen gütfsözlük kurallarına dikkat edelim. entry silmenin dışında kullanıcı banlanmasının da mümkün olduğunu bilelim lütfen. üst üste yapılan kural ihlallerinde hesaplar kapatılabilir.
0