gizlilik politikası

admin
gütfsözlük gizlilik politikası

Tüm kullanıcı bilgileri, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın 6698 sayılı kişisel verileri koruma kanununda belirtildiği şekilde korunur.

Siteye vermiş olduğunuz tüm mail adresleri, nickiniz haricinde belirtilen ad ve soyadınız, cinsiyet, doğum tarihi vb. kişisel veriler, kullanılan tarayıcı ve ip adresleri, konum ve cihaz verileri de dahil her türlü kişisel bilgiler gütfsözlük tarafından korunmaya alınmış olup bunlar 3. taraflarla paylaşılmaz.

Tek bir istisna olarak, okul disiplin kuralları veyahut gütfsözlük kuralları ihlalinde, eğer okul idaresi kullanıcı verilerini (ad ve soyad) talep ederse bu bilgi okul idaresiyle paylaşılır. Gütfsözlük kendi bünyesindeki kural ihlallerini gerektiğinde okul idaresi ile paylaşma hakkını kendinde saklı tutar.

Kullanıcı sözleşmesinde de belirtildiği gibi sitede çerezler kullanılabilir.

Gütfsözlük idaresi tarafından bu gizlilik politikasının ihlali söz konusu olup ispatlandığı taktirde hukuki yollara başvurulabilir.

Gütfsözlük, gerekli gördüğünde gizlilik sözleşmesini düzenleme hakkına sahiptir ve bunu duyurmak mükellefiyetinde değildir.

son güncelleme: 30.11.2020

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol