confessions

harwoodbutcher

2. nesil Yazar - stajyer Yazar

  1. toplam entry 18
  2. takipçi 2
  3. puan 984

yazarları hayatta tutan şeyler

harwoodbutcher
Güç hırsı. Belki size klişe veya kötü gelebilir ama beni hor görüp kötüleyen,önüme engel olan, küçümseyen herkesi buna pişman etmeden ölmeyeceğim.umarım hepsiyle bir kavgada denk geliriz.
6
objector objector
Hocam sizi çok iyi anlıyorum, inanın bu düşüncenin fazlası size zarar verir, o insanlara kulakları tıkayın, işinize gücünüze odaklanın, disiplin sahibi olun, sporunuzu yapın, hayat sizi bir yerlere götürecektir, dolayısıyla o insanlara da en büyük dersi vermiş olacaksınız. O kişilere hırsla dolup zihninizi onlarla meşgul etmeyin yeter ki..
harwoodbutcher harwoodbutcher
Ben de onu deniyorum ama her zaman dediğiniz gibi olmuyor. Sürekli zihnimin bir kenarında değiller ama bir daha denk gelirsek karşılarında bambaşka biri olsun istiyorum.Aynı şeyi düşünüyoruz ama keşke o kadar basit olsaydı bazı şeyler.
objector objector
Anlıyorum, aslında aynı şeyi söylüyoruz. Onlara en güzel cevap iyi durumda olmanız. Çok güçlü olmak her anlamda. Başarınızla, kendi kişisel bakımınıza özen göstermenizle, kendinize kattıklarınızla. Demek istediğim şey o kişileri çok fazla düşünmek modumuzu düşürür.
harwoodbutcher harwoodbutcher
Modumuz zaten düşük :d burayı içimi dökmek için kullandığım için sanırım çok depresif bir hava yarattım. Gerçekte bu kadar depresif biri değilim,bir arkadaşımın tavsiyesiyle duygularımı buraya dökmek istedim o kadar. Düşünceleriniz için teşekkür ederim.
objector objector
Öyle biri olduğunuzu düşünmedim sn yazar, hoşgeldiniz, memnun olduk :)
harwoodbutcher harwoodbutcher
Hoşbuldum, ben de memnun oldum.

fark ettim ki...

harwoodbutcher
İnsanların içinde iyilik falan yok, istisnasız herkes çıkar peşinde
6
objector objector
Evet doğru bir tespit ama böyle diyerek de geçmiyor hayat, bu hayatta yollarımızın bir olduğu insanları bulup onlarla birlikte yürümek iyi olabilir.
cherie cherie
insan bencil bir varlık. her olayda önce kendi iyiliğini, güvenliğini düşünüyor. ondan sonra da sevdiklerinin iyiliği geliyor. buna çıkar diyebiliriz evet ama bu senin için de benim için de öyle.
harwoodbutcher harwoodbutcher
Öncelikle yollarımızın bir olduğu insanı bulmak ya mümkün değil ya da çok zor. En azından belki benim için böyle.bu zamana kadar öyle insanlarla denk gelmediğim ve denk gelmeyeceğimi varsaydığım için bu tarz düşüncelerimin şuanki hayatımda beni bir çok şeyden koruduğuna inanıyorum.
harwoodbutcher harwoodbutcher
Belki kimse kendisinden sonra beni düşünmediği için bu çıkarı benim dışımdaki insanların kullandığını düşünüyorumdur. Gerçi ben de uzun zamandır kimseyi düşünmüyorum ama en azından kendime dürüst davrandığımı sanıyorum.
cherie cherie
ben de bulamadım benimle aynı yolu yürüyecek birilerini sevgili hardwoodbutcher yalnız değilsiniz kötü hissetmeyin :) bulanlar şanslı bulamayanlar çoğunlukta diye düşünüyorum. ben de bencilim herkes gibi ve sanırım kendimden sonra iyiliklerini istediklerim beni öyle görmüyor. ama bir şekilde kabullenip devam ediyoruz öecbur
harwoodbutcher harwoodbutcher
Kötü hissetmiyorum zaten normalin bu olduğunu anlayalı uzun zaman oldu. Sadece insanların birbirlerini sevebileceklerine dair bir inancım yok ve sevgi gösteren kişilerin iki yüzlülük yaptığını düşünüyorum.dürüst düşünceleriniz için teşekkür ederim.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol