final büyüsü

longislandmedyumu
Eveeeet açılın! Long island medyumu'ndan size harika bir büyü geliyooor

1-Önce 5 tane beyaz mumu yakıyoruz. İşlem esnasında mumlar sönerse mumları yakıp baştan yapmanız gerek. Dikkat edin kendinizi yakmayın. Beyaz olması önemli çünkü aklı temsil edecek. Mum yakmazsanız olmaz mum ateş enerjisi.
2-Metal bir kabı yaktığınız mumların arasına yerleştiriyoruz. Plastik olmasın çünkü metal toprak enerjisi olacak. Aslında en iyi gümüs olur ama evinizde gümüş kap varsa boşverin okumayın zaten.
3-kapta taze naneyi şekerle iyice eze eze birbiri içine geçiriyoruz. İçine de limon sıkıyoruz. Sonra da su enerjimizi yani suyu ekliyoruz. Su soğuk olsun. Sıcak su ateş enerjisi de getirir formülü bozar.
4-Karışımımıza "hani mili keni meli" diyip üflüyoruz. Üflemek önemli bu da son element olan hava olacak. Üflerken mumları söndürdürseniz baştan başlamanız gerekir. Yani dikkat edin. Sıralama ateş-toprak-su-hava olmalı. Adımların yerlerini karıştırmayın.

Ve harika bir cool lime yaptınız tebrikler 🤗🤗 buz da atın içiniz ferahlasın

secilmiskisi
Önce elimize boş bir kağıt alıp X işareti çiziyoruz. Ardından sol tarafa komite ortalamamızı, sağ tarafa almak istediğimiz notu yazıyoruz. Çarpının üstüne okul numarazı ekleyip altına da hoşlandığımız kişinin adını yazıyoruz. Bildiğimiz birkaç duayı okuduktan sonra kağıdı bir gün boyunca çsde veya e9da saklıyoruz. (uzaksanız final çıkmısları arasına da olur.) Ertesi gün arkadaş grubumuza "Kanka ben kesin kaldım ya, bütle bile geçemeyebilirim." olumlamamızı yaptıktan sonra kağıdı yakıyoruz. Küllerini toprağa atıyoruz. Tebrikler finalden rahatça geçtiniz.
3
daenerys targaryen daenerys targaryen
sevdiğimiz kişi derken birden fazla yazsak sorun olur mu
secilmiskisi secilmiskisi
Şimdi hem finalden geçicez hem aşık edicez birini. Birden fazla kişi yazarsak sisteme çok yüklenebiliriz. Farklı zaman aralıklarında farklı isimler yazabilirsiniz.
daenerys targaryen daenerys targaryen
hmm anladım yardımlarınız için teşekkür ederim :)

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol