her ergenin bir şeylerin fanı olması

lavinia
Ayyy neden ergenlikte illa bir seylerin fani oluyoruz ya. Ben şimdi adini vermeyeyim bir şarkıcının Turkey hesabi yöneticisiydim 3-4 sene sayın yazarlar. Bu derin bilgiyi sizlerle paylaşıyorum dhsjdjs. Off bu utanç çok büyük!
schlimazl
Olmadım. Mutluyum. Hala bir şeylerin fanı olmayı saçma buluyorum. Bts falan yeni moda. bizim zamanımızda one direction vardı :)) nasıl unutuldunuz ama :d
2
lavinia lavinia
Havalısıniz sayin schlimazl! Evet ya herkes onların fanıydı gerçekten!!
schlimazl schlimazl
Teşekkürler :) O zamanlar da saçma buluyordum sjdjjdsk
inthebleakmidwinter
Bir bebek ilk kelimesini ortalama bir yaş civarında söyler. Bu ne demektir bilir misiniz? 1 yıl boyunca hiç konuşmadan sadece dinlemiş demektir. Veyahut bir çocuk ilk adımını atana kadar kaç kişiyi yürürken izlemiş ve kaç kere doğrulduğu anda yere kapaklanmıştır. Ya da unutun, bir çocuğun sorabileceği soruları söyleyin bana kaç yetişkin sorabilir?

İnsan eğer bir şeyler başaracaksa yaşı ne olursa olsun önce taklit eder, önce hayran olur, önce bir şeyin peşinden koşar.

Mühim olan bir şeylerin ya da birilerinin fanı olmak değildir: kimin ya da neyin fanı olduğumuzdur. Çocukluğum, ergenliğim ve şimdi gençliğim boyunca hep aynı kişilerin fanı oldum, bundan sonra da olacağım. Bugün eğer birtakım hayaller uğruna kalkıp devam edebiliyorsam, bunun sebebi onlardır zira.

Kaliteli insanların fanı olun, kaliteli fikirlerin. Fan olmak zarar değildir ama siz eğer lüzumsuz insanların bir zamanlar fanı olduğunuz için kendinizi eleştiriyorsanız, muhtemelen şu an da da başka birtakım gereksiz insanların peşinde koşuyorsunuz demektir.

İdol da tıpkı aşk gibi doğru insanı bulabilmekten geçiyor. Herkesin bir gün doğru idolü bulması temennisiyle…

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol