şu an olmak istediğiniz yer

siriusyildizi
Ege kıyılarında, deniz kenarına kurmuşuz kampı birkaç arkadaşla deniz sesi eşliğinde muhabbet ediyoruz, hava ılık ılık esiyor, denizin kokusu geliyor misss gibi..
armut
Tercihen ege kıyısında bir deniz tatili. Tenimde güneşi görmenin verdiği çirkin kırmızılıktan olsun istiyorum. Tek derdimin yüzmekten dolayı otelin akşam yemeği saatini kaçırmamak olduğu güzel bir yer
clarice starling
ne yazık ki mümkün değil ama beynimden uzakta bir yerde olmak istiyorum. bazen gerçekten çok ağırlık yapıyor. keşke ara sıra kafamın içinden çıkarabilsem ve birbirimizden uzakta biraz dinlensek. yeterli bir süre boyunca dinlendikten sonra iyice sabunlayıp yerine geri koysam.
yasyasyasyasgiley
karadeniz yaylalarından herhangi biri ama kendi yaylamız ilk tercihim. kalkıyım çamlara doğru yürüyüşe çıkıyım, sabah esintisinin çamlarla beraber olan konserini dinleyim :). sonra yanımda getirdiğim şişeme dağdan gelen buuuz gibi suyu dolduruyum, kahvaltıya gecikmemek için kısa yoldan eve dönüyüm. bahçeye kurulmuş masada en az iki saat süren kahvaltıyı sevdiklerimle beraber yapayım. kendimi en huzurlu hissettiğim zamanlar, çok özledim.
3
lavinia lavinia
karadenize hiç gitmemiş birisi olarak canım çekti resmen anlaatığın yerii.
yasyasyasyasgiley yasyasyasyasgiley
çekmeyecek gibi değil, ah bir de görseniz :d en kısa sürede yolunuz düşer umarım ;))
lavinia lavinia
umarımmm

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol