the office

selektor yapan yildiz
Ukde doldurmaya geldim.

Nispeten küçük bir ofiste yaşanan (çoğunlukla) absürtlükleri konu alan komedi dizisidir. Michael ve dwight isimli iki acayip karakter bence bu dizinin kilit oyuncuları. Ayrıca yerli ve yabancı mizah sayfalarında paylaşılan birçok gönderi de bu diziden alınmaktadır. Diziyi bitirirsem belki daha sonra editlerim :)

Not: İngiliz versiyonu da varmış. Bu yazdığım Amerikan versiyonu.
mdvociferous
İnsanlara sıradan ofis hayatının da eğlenceli olabileceğini göstermek amacıyla yapılmış mockumentary (sahte belgesel) sitcom tarzında dizi.

Sosyal medyada diziden kesitler gördükçe izlemem gerektiğini düşünüyordum. Sonunda First Aid fail'i izledikten sonra diziye başlamaya karar verdim ve sonra en sevdiğim dizilerden biri oluverdi. şu sıra diziyi ikinci kez izliyorum - ben de şaşkınım bu duruma- ve daha komik geliyor. Sanırım olayların heyecanından kurtulduğum için esprileri daha iyi anlayabiliyorum.

Hep bu videoyu cpr kbe'sine girmeden önce izlesem ne olurdu diye düşünüyorum. Çok da bir fark olmazdı muhtemelen.


ileleualatyr
Bu diziye başladığımı söylediğimde arkadaşlarımdan duyduğum genelde “ilk sezonunda sıkılırsın ama sonraki sezonları çok güzel.” oluyor. Ben ilk sezonunu bile çok sevdim açıkçası, diğer sezonları tahmin bile edemiyorum.
ileleualatyr
Pam'e gemide nişanlısından gelen “10 haziran'da evlenelim” teklifi sonrası Jim'in hali…Atlatacağız bunları Jim, bana güven 🫂
1
ileleualatyr ileleualatyr
Bugün bu bölüme denk gelmem hiç iyi olmadı ya

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol