confessions

fahri muzdaribi

1. nesil Yazar - Yazar

  1. toplam entry 147
  2. takipçi 7
  3. puan 6838

birini sevmek

fahri muzdaribi
Nedendir bilmem ama insanları çok çabuk sahipleniyorum, sırf onla yürüdüm diye sokakları, oturduğumuz mekanları ,adının geçtiği şarkıları, onun bildiğimden haberi olmadığı dertleri sahipleniyorum .Onu göremeyeceğimi bile bile yolumu uzatıp o sokaktan geçiyorum, belki o da gelir diye o mekana gidiyorum hatta bazen uzaktan birini ona benzetip heyecanlanıyorum. Ama ben artık böyle olmak istemiyorum .Sadece kendimi sevmek istiyorum…

bugün

fahri muzdaribi
Bugün yeniden uzun süredir hissetmediğim bir yarım kalmışlık hakim bedenime sebebini biliyorum ama kendime nedense engel olamıyorum “gözden ırak kalmalı bazı şeyler”

bugün

fahri muzdaribi
Uzun zamandır otobüs yolculuğu yapmamıştım kafayı yiyeceğim en arkada oturuyorum direk motora basıyorum sanki ayaklarım yandı sabahtan beri boş yapan abiler de cabası taktik verin pls
3
selektor yapan yildiz selektor yapan yildiz
1- kaptanların uyumaya gittiği bölüme saklanın. Orası hem geniş hem de serindir. Burada çok daha rahat bir yolculuk deneyimleyebilirsiniz.
2- muhabbete siz de dahil olun. Hatta muhabbeti siz domine edin ve istediğiniz muhabbetin oluşmasını sağlayın. Arada bir araya girip "abi bu Bill Gates de az değil yalnız" diyerek kaliteli bir tartışma dinleme keyfine erişebilirsiniz.
3- kaptana gidip otobüsü kullanmak istediğinizi söyleyin. Zaten sürekli otobüs sürmekten sıkıldıkları için kesinlikle kabul edeceklerdir. Oraya geçtikten sonra da camı açarak daha konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.
4- mola verilince otobüsün egzozuna bir şeyler tıkayın. Böylece içeride artan CO2 yüzünden otobüs hiperventilasyona gidecek ve içerideki hava sirkülasyonu artacaktır.

Not: bu yorum mizah amacıyla yazılmıştır, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Ciddili yorum: öncelikle iyi yolculuklar dilerim. Ben kulaklık takıp dış sesleri engellerim genelde. En arkada kotuk olmadığından koltuğu dilediğiniz gibi yatırıp uyumayı deneyebilirsiniz bu açıdan iyi olabilir. Sıcaklık için ise maalesef bir şey diyemeyeceğim. Ayak koyma yerlerini kullanabilirsiniz. Belki inen olunca muavinden rica edip yerinizi değiştirebilirsiniz.
selektor yapan yildiz selektor yapan yildiz
Konuşan kişiler uyur diye düşünüyorum ama yine de rahatsızlık vermeleri tatsız bir durum.
fahri muzdaribi fahri muzdaribi
gerçekten ağlanacak halime güldürdünüz allah da sizi güldürsün :DDD

aşık olmak

fahri muzdaribi
Gece gece gene aşık olduk bi ünlüye uyuyamıyorum bütün yapımlarını izleyersem belki uyurum gibi Allahım sen neler yaratıyorsun böyleee sen nasip etmiyeceğin şeyin hayalini kurdurmazsın diyicem de onun paralel evrende bile imkanı yok gibi neyse aşık oldum kısaca 1 hafta iptalim ben oturur oturur resimlerine bakarım…

ikinci el otomobil piyasası

fahri muzdaribi
Legal %25 zam geliyor fırsatçıları düşünürsek fiyatlara 30-35 yansır yani arkadaşlar arabanız yoksa yenilemeniz veya almanız imkansız diyebiliriirim(almak için tek olasılık bütün maaşı krediye yatırmak ki canım(!) ülkemde kredi bile çekemiyorsunuz maaşınız yetse bile)
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol