d3 ağlama duvarı

schrodingerin kedisi
1. sınıfta çalışmayı öğrenmediniz öğrenince daha rahat oluyor diyolar 2ye geçiyon nöro kardiyo sonrası kolay diyolar zar zor geçiyon 3 e geliyon 3, 2. sınıftan daha kolay diyolar sonra kardiyo komitesiyle karşılaşıyon

sayın üst dönemler bölüm sonu canavarı 4 mü 5 mi?
1
schlimazl schlimazl
4'te vurulur 5'te ölürsün :)
ruhsuz
Zor olarak adlandırılan komitelere bu kadar az süre verilmesini doğru bulmuyorum.

Maksat öğrenmemiz değil de pratisyen hekim yetiştirmekse de uçep'e göre bilgi yüklenmeli bu kadar az sürede.

Hocam kendimize vakit ayıramıyoruz hocalarımızın deneyimlerinden faydalanmak istediğimizde dediğimiz zaman ise biz de öyleydik şeklinde verilen cevabı ise hiç hiç doğru bulmuyorum.

Textbook okuyun denen patoloji dersinde ise öğrenciler için yazılmış robbinste değinilmeyen yerlere değinilmiş olan bir üst solunum yolu patolojisi dersi var.

Ne yapmamızın istendiğini ben hala anlayamadım.

300 kişi içindeki bir isimden ibaretim,tıpkı diğer dönemdaşlarım gibi. Sene sonunda kalmış ya da üst sınıfa geçmiş bir öğrenci olarak adlandırılacağım,tek vasfım ve tek kıymetim bu. Farkındayım.
Dr. Hanım filan da değilim,doktor hanım diye adlandırılan kişi günü kurtarmak zorunda bırakılmamalı.
ruhsuz
Sn. İnthebleakmidwinter'ın bir entry'sinde dönem 2 fizyo,dönem 3 pato geçiştirilecek dersler değil yedire yedire çalışılması gereken dersler yazıyordu.
Sn. Longisland...'ın dediği gibi aspire edilir anca bu sürede
kaleidoscope
ARTIK NEFRETLE DOLUYUM. GEÇEN KOMİTE SINAVDAN İKİ GÜN ÖNCE 6 DERS FARMA İŞLEMİŞTİK BU YÜZDEN BİR SÜRÜ İNSAN FARMADAN BARAJ YEDİ VE BUGÜN BİR DUYURU GELDİ. DÜN İŞLENMEYEN İKİ FARMA DERSİ SINAVDAN İKİ GÜN ÖNCEYE ALINMIŞ. DERSLERİ FORMALİTEDEN Mİ YOKSA ÖĞRENMEK İÇİN Mİ GÖRÜYORUZ ANLAMIYORUM. (AÇIKLAMA: BU ENTRYNİN TAMAMI BÜYÜK HARFLERLE YAZILMIŞTIR)
ileleualatyr
Tek bir organda bu kadar hastalık olmasını doğru bulmuyorum. Bence biraz abartıyorlar. Ne var yani kan akımın bozulduysa, sus ve otur yerine. Yok illa hastalık yapıp başımıza bin sayfa notu bırakacak.
longislandmedyumu
endokrini bile bitiremeyen d3'e nöroyu neredeyse yarılamamız şoku... yok anam sınav tarihi belli olmayınca çalışamıyoruz 😬
2
schrodingerin kedisi schrodingerin kedisi
yarılamış mıyız bunu sözlük duvarından öğrenmem de trajikomik
longislandmedyumu longislandmedyumu
2 buçuk haftaydı ve 1 haftası bitti sn schrodingerin kedisi

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol