kafa dağıtmalık bir oyun bırak

selektor yapan yildiz
Bu başlık beni 8-10 yaşlarıma ışınladı. Ödevlerimi ihmal eder buralarda oyun oynardım:) hatırladığım bazı oyunları aşağı bırakayım:

1. Avatar Kale savaşı: oyun avatar temalı. Mancınıkla bir şeyler fırlatıp karşı elementi büken tarafın kalesine hasar verip yıkmaya çalışıyorsunuz. O da size fırlatıyor.
2. Garson penguen: iglo gibi bir yerde lokantanız oluyor, müşteri penguenlerin istediğini falan getiriyorsunuz, kazandığınız parayla da lokantaya yeni şeyler alıyorsunuz.
3. Büyüteçle adam yakmaca: düşününce bayağı manyakça bir oyunmuş aslında. Allah'ım neler oynamışız biz :d yüksek bir yerden büyüteç vasıtası ile milleti yandırıyorsunuz. Sıkılırsanız yoldan geçen petrol tankerlerinden biri ile final yapma imkanı oluyor.
4. Elektrik adam: kuzenimle "sen yönlendir ben hareketleri yapacam" diyerekten oynadığımız dövüş oyunu. Aklıma gelmişken bari oynayıp mazi yapayım:)


gri
çocukken oyun oynayan birini izlemeyi çok severdim. annem de bizim tüplü bilgisayarda beni eğlendirmek için oynardı. o zamanlar tek çocuktum tabii :)
altın madencisi
3
moonlight moonlight
Ouu bu entry beni çocukluğuma götürdü, mutlu olduğum zamanlara ajfjjfsjs
gri gri
geri gelecekler (╯°□°)╯︵ ┻━┻
moonlight moonlight
When baba when kakffkkd
gri
Çağlar boyu savaş veya orijinal adıyla age of war... normali fazla kolay olan bir oyun. impossible mod daha adrenalin dolu oluyor. küçükken oynamaktan en zevk aldığım oyunlardan biriydi
oyun linki: çağlar boyu savaş

gri
bugün de garip ada'yı getirdim ahbdsjxc çözümünü bilmiyorsanız kendi kendinize bulmak neredeyse imkansız, 2 adet çözümü var, bir tanesi evli mutlu çocuklu bir tanesi de uzaylı istilası ile sonlanıyor
oyun linki: garip ada
çözümler:
normal son:vida, kazma, odun, direksiyon, baca, pil, çip, kimya seti; uzaylı istilası: direksiyon, kazma, odun, çip, pil, vida, kimya seti, baca


neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol