my mad fat diary

leavesfromthevine
İzleyip ağlardım yeni yetme bir ergenken kendimi başroldeki kızla çok bağdaştırdığım için:D. Böyle ergenliklerle dolu gençlik dizileri izlemek sizi cringe tufanında bırakmıyorsa izleyebilirsiniz.
Radiohead, oasis gibi çok iyi gruplarla beni tanıştırdığı için severim hala. Müzikleri iyi yani:')
(bkz: #19186)
kaira
Finn'e tekmeyi basmasına bayıldığımı hatırlıyorum. Güçlü kadın karakterler, gücünü kazananlar, kendini keşfedenler... Bu tip gelişimleri gösteren daha çok yapım olsa keşke.
clarice starling
yıllaaar önce izlediğim ve sevdiğim bir gençlik dizisi. My Mad Fat Teenage Diary isimli kitaptan uyarlanmış. olaylar 1996 yılında, ingiltere' de geçiyor. rae earl isimli genç bir kız günlük tutuyor ve günlüğünde arkadaşlıklarından, yaşadığı zorluklardan, uğradığı zorbalıklardan, ilişkilerinden vs bahsediyor. biz de bunları izlemiş oluyoruz. çerezlik olarak izlenebilecek bir dizi. ingiliz aksanı seviyorum bir de ben, o nedenle ekstra bir keyif vericiliği vardı benim için.
bu arada chloe karakterini canlandıran jodie comer isimli oyuncuyu ilk olarak bu dizide izlemiştim. her açıdan çok beğendiğim ve çok güzel bulduğum bir oyuncu. bu nedenle sırf o oynuyor diye bir sürü film ve dizi izlemişliğim var.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol