sizi içten içe güldüren bir şey

lavinia
Kendinin çok komik olduğunu sosyal olduğunu sanan ama tamamen asosyal ve espri yeteneği sıfır olan insanları görmek
4
ileleualatyr ileleualatyr
Yani ben…Napıyoruz boşanıyo muyuz :(
lavinia lavinia
Dhsjdjd hayır öyle değil ileleualatyr siz mükemmelsiniz ayol❤️
schrodingerin kedisi schrodingerin kedisi
tcmi de yazsaydın
lavinia lavinia
Sayın schrodingerin kedisi :( böyle dusunmenize üzüldüm. Dediğim kisiler spesifik belli ediyor kendilerini. Bence siz çok havalisiniz ama siz bilirsiniz tabi
clarice starling
insanların kendisiyle ölümüne çeliştiği, samimiyetsizliklerinin doruğa ulaştığı anlara şahit olmak. o başka bir şey söylüyor ama mesela sen durumun aslını biliyorsun ya, o anlar işte. komik mi, değil. ama içten içe gülüyorum, biraz buruk biraz sarkastik bir şekilde.
clarice starling
ya mesela okula gidiyorum diye evden çıkıyorum, hastaneye gidiyorum. çünkü benim okulum hastane. hastanede okuyorum resmen. öğretmenlerim aynı zamanda doktor, ameliyat filan yapıyorlar ama benim öğretmenimler. sınıfta birinin başına bir şey gelse öğretmenimiz müdahale edebilir mesela, çünkü öğretmenimiz doktor. aynı zamanda okula yani hastaneye o kadar alışmışım ki evim gibi de olmuş bir yandan. insanlar muayene olmaya, tedavi görmeye geliyorlar, bakıyorum insanlar montla kabanla geziyor doğal olarak, işlerini halledip çıkacaklar. önlükle ya da scrubsla gezinmeyi geçiyorum, bu normal çünkü ama ben omzumda şalla, sanki lise koridorlarında geziniyormuş gibi takılıyorum hastanenin içinde. düşününce bu durum çok komik geliyor bana. hastane ama okul. okul ama hastane. hahahhaha :))
2
selektor yapan yildiz selektor yapan yildiz
Yazdığınız dönem birde çok belirgin hissetmiştim sayın clarice. Okuduğum lise dağın başı bir yerdeydi, doğru düzgün araba geçmiyordu. Bundan 3 ay sonra okula ambulans falan geliyordu bir garip olmuştum ama alıştım tabii sonra.
clarice starling clarice starling
:))
clarice starling
erkeklerin bazı şeyleri bilmiyor oluşu. ama gerçekten bilmiyorlar yani. ya da bazı şeyleri ayırt edemiyorlar, o yetenek birçoğunda yok yani. örnek verirsem daha iyi anlatacağım. mesela babama diyorum ki "ne yedin bugün?" bana diyor ki "kirpi pastaydı galiba." kirpi pasta ne baba? kirpi pasta ne? köstebek pastaya kirpi pasta diyor, aklında öyle kalmış demek ki. mesela bir kere lisedeyken kurabiye yapıp sınıfa götürmüştüm, arkadaşıma ikram ettim, bana demişti ki "ben almayayım, şekli tırtıla benziyor." tırtıla mı benziyor? adı "tırtıl kurabiye". tırtıla benzesin diye özel bir kalıpla şekil veriyoruz, tırtıla benzesin diye uğraştım ben zaten. ya da mesela hepsi değil ama erkeklerin çoğu mavinin tüm tonlarına mavi deyip geçiyor, renk skalası bilgileri yok. çok mu önemli, kesinlikle değil hatta hayatı daha az komplike yaşıyor olmaları çok güzel ama bu tarz şeyler bana çok komik geliyor. yani bazı şeyleri bilmemeleri çok sevimli bence. :))
4
deli dumrul deli dumrul
Son cümleyi okumasam diss'i basıyodum verdim up'ı
clarice starling clarice starling
ahhahah aşk olsun ya, kötü bir şey yok ki yazının genelinde kjaskjaskd
deli dumrul deli dumrul
İndirme butonu sanmışım pardonss
clarice starling clarice starling
hahahahahahha

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol