confessions

shogun

1. nesil Yazar - Yazar

  1. toplam entry 20
  2. takipçi 67
  3. puan 6454

tiktok

shogun
Geri zekalı turnusolü olan uygulama.Zaten durumlar belli ama bu uygulama sayesinde insanların zeka seviyesini ve para ya da beğeni kazanmak için ne maymunluklar yapabileceğini ülkecek görmüş oluyoruz.

yakın arkadaşın artık yakın olmaması

shogun
Beni bu kadar üzen çok az durum var herhalde.Yaşanan yüzlerce güzel şey,beraber geçirilen zamanlar sonra sanki hiç hayatında olmamış gibi olması.En çok da bir süre sonra konuşulduğunda eski samimiyetin olmadığının fark edilmesi ama eski günlerin hatırına sıklığı gittikçe azalan görüşmeler üzüyor.O yüzden nolursa olsun sahip çıkıyorum dostluklarıma.

doğru insanla yanlış zamanda karşılaşmak

shogun
Belki de yanlış insanı o zaman için doğru insan zannediyoruzdur.Aslında hep yanlış insandır da ilerde anlayacağızdır.
4
ileleualatyr ileleualatyr
Keşke böyle şeyler hiç yaşanmasa :(
shogun shogun
Hata yapmak, tecrübe edinmek bizi biz yapan şey böyle düşünmek lazım bence ileleualatyr
ruhsuz ruhsuz
Böyle bir bakış açısı sunmanız gerçekten çok güzeldi sn. Shogun. Çok iyi hissettirdi..
shogun shogun
Çok sevindim sayın ruhsuz :)

dönem 3 tavsiyesi

shogun
Dönem 3 ün konu yükü ve finali gözünüzü korkutmasın sayın yazarlar.Her zaman için komitelerde ortalamayı yüksek tutup finale düşük nota ve stressiz girmek iyi oluyor.İkincisi dahiliye ve pediatri kısımlarında anlatılan konular çok önemli dönem 4 te de çok benzerleri anlatılıyor hatta bazen 3 te anlattık deyip geçiliyor.O yüzden bu kısımları iyi öğrenmek lazım.Üçüncü olarak stajerliğin yoğunluğundan önceki son sene olduğu için gezip tozun keyfini çıkarın boş zamanın sonradan çok kıymetli oluyor.

106.dhy

shogun
Bugün kadrolar açıklanmış ve tercih süreci başlamıştır.11.900 yeni mezun arkadaşımıza hayırlı olsun.Dhy tercihi yapacak yazar arkadaşımız varsa merak ettiklerini çekinmeden sorabilir.

ankaraya ilk geliş

shogun
Benim için çok travmatik olmuştu.Aksamüstü babamın da gitmesi üzerine yalnızlık hissini dibine kadar yaşamıştım ilk gün.Sonrasında da hayatımın en eğlenceli günleri geçti tabi

en nefret edilen davranış

shogun
Şu yaz günlerinde toplu çalışılan yerlerde üşüyorum diye klima açtırmamaya çalışan insan davranışları.35 derece sıcakta üşüyorsan git mont falan giy kardeşim sen üşüyorsun diye onlarca kişi neden sıcaktan kavrulmak zorunda ?
2
ruhsuz ruhsuz
Ben çok çabuk hasta olan biriyim. 3 sene önce de akut astım geçirdim.
Ona rağmen yazın dersanede kimseye bu eziyeti yapmıyordum. Gerçekten de isteyen üstüne hırka ya da yağmurluk giysin. Çünkü 1 kişi için resmen 50 kişi harcanıyor. Zaten ortam çok soğuk olduğunda rica ediyordum kısa bir süre kapatıyirduk. Kişi önlemini alınca ve çevredekiler de görünce her iki tarafı da idare edecek bir çözüm bulunuyor. Diğer türlü is çatışmaya biniyor.
Zaten bizim insanımız genelde içgüdüsel hareket eder,benim istediğim olsun diye diretir..
shogun shogun
Çok haklısınız sayın ruhsuz çok soğuk olursa kapatılır ki normal sıcaklıkta olması bile yeterli.Bir kişinin onlarca kişiye dayatması çok saçma tam tersi de olsa çoğunluk açılmasın derse açılmaz.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol