yazarları hayatta tutan şeyler

harwoodbutcher
Güç hırsı. Belki size klişe veya kötü gelebilir ama beni hor görüp kötüleyen,önüme engel olan, küçümseyen herkesi buna pişman etmeden ölmeyeceğim.umarım hepsiyle bir kavgada denk geliriz.
6
objector objector
Hocam sizi çok iyi anlıyorum, inanın bu düşüncenin fazlası size zarar verir, o insanlara kulakları tıkayın, işinize gücünüze odaklanın, disiplin sahibi olun, sporunuzu yapın, hayat sizi bir yerlere götürecektir, dolayısıyla o insanlara da en büyük dersi vermiş olacaksınız. O kişilere hırsla dolup zihninizi onlarla meşgul etmeyin yeter ki..
harwoodbutcher harwoodbutcher
Ben de onu deniyorum ama her zaman dediğiniz gibi olmuyor. Sürekli zihnimin bir kenarında değiller ama bir daha denk gelirsek karşılarında bambaşka biri olsun istiyorum.Aynı şeyi düşünüyoruz ama keşke o kadar basit olsaydı bazı şeyler.
objector objector
Anlıyorum, aslında aynı şeyi söylüyoruz. Onlara en güzel cevap iyi durumda olmanız. Çok güçlü olmak her anlamda. Başarınızla, kendi kişisel bakımınıza özen göstermenizle, kendinize kattıklarınızla. Demek istediğim şey o kişileri çok fazla düşünmek modumuzu düşürür.
harwoodbutcher harwoodbutcher
Modumuz zaten düşük :d burayı içimi dökmek için kullandığım için sanırım çok depresif bir hava yarattım. Gerçekte bu kadar depresif biri değilim,bir arkadaşımın tavsiyesiyle duygularımı buraya dökmek istedim o kadar. Düşünceleriniz için teşekkür ederim.
objector objector
Öyle biri olduğunuzu düşünmedim sn yazar, hoşgeldiniz, memnun olduk :)
harwoodbutcher harwoodbutcher
Hoşbuldum, ben de memnun oldum.
ileleualatyr
beni seven insanların olması, benim sevdiğim insanların olması, buraya kadar o kadar çaba harcayıp geldim hazır gelmişken yolu tamamlayayım düşüncesi, ölümden sonrasını bilmemek, biraz daha yaşayayım belki birilerine faydam dokunur fikri.
gri
to be desired is perhaps the closest that anybody in this life can reach to feeling immortal
sisyphus
'' ... yaşamın kendisi için değil de onu aşan büyük bir düşünce için, en yüce olan için yaşayanların hilesi, ona bir anlam verir ve ona ''ihanet eder''. ''

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol