aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız

armut
Anlamanız için ekstra çabaya gerek yoktur. Sokaktan geçen alelade bir insan bile tipinize bakıp aşık olduğunuzu anlayabilir.
1
armut armut
Bi keresinde arkadaşımla ankarayda giderken emek bahçelievler arasındaki yer altına iniş kısmında o kadar mutlu olmuştum ki arkadaşım bana dönüp "sen aşık olmuşsun" demişti. Sonra yüzü birazcık düştü. "Bu şekilde sevmek çok tehlikeli dikkat et kendine" diye ekledi. Bilemiyorum belki de aşık olmak böyle bir şey değildi ben öyle sandım.
zazabey
Salak salak etrafa bakıp sırıtıyorsanız geçmiş olsun ya deli oldunuz ya aşık. birbirlerinden pek de farkları yok gerçi :)
ileleualatyr
Haftanın en az iki günü tamamen yalnız kalmazsa kafayı yiyebilecek bir insanım. Yalnız kalmam gereken o günlerde bile konuşmak, onunla vakit geçirmek istiyorsam aşık olmuşumdur. Bir plan yaptıysam ve karşımdaki bunu bozduysa ve ben karşımdakine -içimden- kafa göz dalmak istemediysem yine aşık olmuşumdur.
zazabey
En somut belirtisi bence yemeden içmeden kesilmek. Zayıflamak isteyenler aşık olsun cidden işe yarıyo :)
2
shogun shogun
Üstüne aşk acısı da eklenirse sağlam kilo verme garantili
zazabey zazabey
o dönemde keşke sadece kilo verilse..
kaleidoscope
İnsanlara aileme çevreme yardım etmek beni mutlu eden nadir şeylerden olsa da genelde bunu o kişiler için "endişe" hissetmeden sadece içimde üzüntü veya huzur hisserek yapıyordum. Ama o zor durumda kaldığında elim ayağıma dolaştığını nasıl yardım etmem gerektiğine dair çok stres olduğumu fark ettiğimde beynimde o kişiyi koyduğum yerin diğerlerinden farklı olduğunu anladım.
shogun
Karşı taraf size dünyanın en güzel/yakışıklı insanı olarak geliyorsa,onu obsesyon haline getirmişseniz ve normalde hissedilmeyen bir coşku,heyecan,karnında kelebekler uçuşması gibi şeyler oluyorsa tebrikler aşık oldunuz demektir.Ne olursa olsun dünyanın en müthiş olaylarından birisidir.
morkelebek
Birini deli gibi merak etmeye başlıyorsam geçmiş olsun. Ne sever ne yapar nerede nasıl mutlu mu? Aşk bence meraktır. Sonsuz bir merak...

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol