beklenen mesajın asla gelmemesi

ileleualatyr
Gelmezsen gelme, ben evrene mesaj yollamaya devam ediyorum. Çekim yasası falan filan öyle şeyler işte…Bilmiyorum, arkadaşım bu yasa sayesinde gitmek istemediği bir filmi son anda iptal ettirdiğini söylüyor, bence o büyülü fener'in hatasıydı. Tam gişeye gittik, kadın dedi ki o yok bugün. Nasıl yok abla ya, yazmışsınız oraya. Yok dedi, sonra arkadaşım dedi ki “çekim yasası sayesinde ben yaptım.” Ona güveniyorum, kendimden çok ona güveniyorum.
wenatrordet
gelecek. bir gün gelecek. başka birinden gelecek, başka bir şekilde gelecek ama gelecek. bazen olmuyorsa olmuyor yani, üzülmemiz gerekiyorsa üzülelim ki sevinmemiz gereken zamanı kaçırmayalım. benim gibi aşktan ümidi asla kesilmez sanılan bir insanın, en umut kesmiş hali bile bunu diyorsa çok da şeyapmamak lazım arkadaşlar ya. söylemesi kolay tabi :d
fihtheinfpt
o mesajların atılması, sohbetlerin karşı tarafça kısa kesilmesi akabinde uzun bir süre herhangi bir mesajın da gelmemesi ile gerçekten olmayacak bu iş galiba dedirten durumlar yaşanmış (bir arkadaşın başına gelmiş)

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol