sevgi

mdblue
Gösterilmesi gereken değil, saklanamayandır.
Edit: Vee tabii ki bir mübalağa sanatıdır. Ben de oldukça mübalağalı yaklaştığımı itiraf edeyim.
leavesfromthevine
Ekmek gibi su gibi bir şey bence. Hem sevdikçe ve sevildikçe iyileştiğimize inananlardanım. Bu da böyle bi ilk entry <3
4
leavesfromthevine leavesfromthevine
İki manada da iyileşmek; hem yaralarımızın sarılması hem de kötülükten az da olsa arınmak gibi. Yine çok romantik düşünüyom dimi ahahsnsksls
mdblue mdblue
Hoş geldiniz sayın leavesfromthevine
leavesfromthevine leavesfromthevine
Hoşbulduk sevgili mdblue
lavinia lavinia
ahh sayın leavesfromthevine yazdığınız entry bana cahit sıtkının desem ki şiirini hatırlattı <3 hoş geldiniz iyi ki geldiniz!
fistikgibiri
yarım saat süren dünyanın en tatlı dinleti programıdır
3
lavinia lavinia
allah allahhh özdemir asaf mısınız beh
mdblue mdblue
Efendim bu gerçek ve yaşanmış bir sevgidir. Sadece kelimede kalmamıştır. ;)
fistikgibiri fistikgibiri
evet, gerçek bir yaşanmışlık, gerçek bir sevgi..
lavinia
İnsanların birbirlerine sık sık seni seviyorum demeleri gerekir diye düşünüyorum. Bugün çok sevdiğim birisiyle vedalaşırken kendine dikkat et çok seviyorum seni dedim ve sonrasında bunu uzun zamandır demedigim ve nasıl hissetigi aklıma geldi. Sevdiklerinize sevdiğinizi söyleyin lütfen!
armut
Hayatım boyunca eksikliğini hissetmem nedeniyle bana azıcık verildiği yerde kovulana kadar durmama neden olan duygu. Bugün içimde bir yerlerde hissettiğim ne varsa hepsi bu duygunun kıtlığı yüzünden orada sıkışmış kalmış. Çünkü ben, bana dair güzel olan tüm şeyleri paylaşmaktan korkmadan dağıtan biriyken; insanlar her şeyini planlarla, çıkarları doğrultusunda, hesaplayarak yapıyor. Öyle ki sevgisini verirken bile stratejik davranıp onu fazlasıyla geri alabileceği bir yere vermeye çalışıyor, en sevdiği yere değil... sevgiyi yanlış yere harcamaktan korkuyorlar. Oysa sevgi o kadar başka bir şey ki insan az da olsa sevildiği mühletçe sevgisi asla tükenmez. Sevgi verilirse alındığı yerde dallanır budaklanır. Sevmekten korkmayın.
mdblue
Çevreme, tanıdığım herkese olabildiğince destek ve sevgi göstermeye çalışan biriyim. Ama bunları hiç yapmamışım gibi yok sayılması ya da bir selamın bile çok görülmesi bazen insanlığa olan umudumu midemden çıkarmama sebep oluyor gerçekten. Bu sıra bunu çok derinden hissettim. Herkes işine gelene iyilik yapıyor, ben herkese yapardım. Artık ben de siz gibi olma yolundayım. Tebrik ederim beni size benzettiğiniz için. Ama unutmayın. Kibrinizin şaha kalkması sizi insan yapmaz. Altını dolduramadığınız için vakti gelince rezil yapar sadece.
Lütfen biraz insan olun. Ciddi söylüyorum zor değil.
Edit: tanımadığım insanlardan bile ilgimi, desteğimi esirgemiyorum. Ama onlar neden böyleler? Bir pardon demek, kusura bakmayın hatalıydım demek neden bu kadar zor?

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol