confessions

acciperedare

2. nesil Yazar - intörn Yazar

  1. toplam entry 7
  2. takipçi 1
  3. puan 1166

final taktikleri

acciperedare
Cidden bu kadar zor olmak zorunda mı? 😢 Büte kaldığı kesin de, acep 20 gün daha millide günde 10 saat çalışabilir miyim bilmiyorum. Şeytan diyor bırak bir yıl daha oku. Ama komiteden 2 alıp sınıfı geçen çocuk olarak anılmak istiyorum. Geçicem bu sınıfı✌️

osmosis

acciperedare
Gazide şu an deneme sürümü kullanılan online tıp eğitimi platformu. Ukdem oldu Gazi devam ettirmezse diye. Allah rızası için, bi iyiliğiniz olsun öğrencilere. Gazi tıpı övecek bir şey bulamıyordum konumu hariç. Şimdi en azından bunları gevelerim.

yeni hastane binası

acciperedare
Tastamam binaya 1,5 milyar bütçe ne alaka diye düşünüyordum. Halbuki şu an atıl durumdaki bina hedeflenen inşaatın yarısıymış. İnşaat şirketi sitesinde bugün paylaşmış. Unat inşaat.

seçim, ekonomik kriz vb. derken yine yapılmayacak biliyorum ama çok heves ettim. Kağıt üzerinde klinik eğitimime yetişir gibi duruyor.
1
longislandmedyumu longislandmedyumu
Kalanı yapılana kadar yarısı eskidi binanın. Biz hazırlıktayken efsane olarak anlatıyoduk bu da böyle yarım kalmış bizim zamana hallederler mi acaba diye ama... cık 😩

gazi hastanesindeki kadrolu dilenciler

acciperedare
Her biri hastane dışındaki muhtelif yerleri mesken edinmiş, her biri kendine has özellikleri olan dilencilerdir. Başlıcaları ve özellikleri
Üst geçitteki maşrapalı amca:
Valiz, iskemle ve maşrapa üçlüsüyle üst geçitte göremediğimde meraklandığım, tonton ve şişmanca dilencimizdir. Şu ana kadar sesini, duasını duyamadım. Garibim gelene geçene maşrapa uzatmaktan başka bir şey yapmıyor. Bir ara tepkisini öğrenmek için para atacağım, atarsam güncellerim :)
Karenin oradaki peçeli ablam:
Hah, işte örnek dilenci. Profesyonel, atik ve tuttuğunu koparan.
Önünden akan insanlar arasından çoklu hedeflerini seçiyor. Dua yağmurlarıyla avını kendine çekiyor. Ulan ablam, her şey iyi de. Sırtımda kocaman sırt çantası. Tıp öğrencisi olduğum ufuktan belli oluyor. Niçin hastaymışım gibi dua ediyorsun? Allah komitene bol çıkmış nasip etsin desen vallahi vericem bozuklukları. 2000 tıp öğrencisi var. Zengin olursun ablam. Birazcık inovasyon, renovasyon, please.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol