yazarların kişilik tipi

moriarty
yaklaşık 20 dk içinde çözülen test sonucunuza göre hangi kişiliksiniz?? sözlükte kimler var çok merak ediyorum (sanılanın aksine instagram bionuza yazmanıza gerek yok) https://www.16personalities.com/tr/%C3%BCcretsiz-ki%C5%9Filik-testi ben estj-a <3
schlimazl schlimazl
Esfp-t çıktım :) eğlendirici biriymişim hoşuma gitti bu :)
moriarty moriarty
hahaha herkes yapsa daha çoooooooooooook güleriz
schlimazl schlimazl
aynı kişilik tipi olanlar da takipleşsin mi hahaha
Görelim sonuçları sayın yazarlar :)
moriarty moriarty
aynı tip olmasak da ben seni takip edeceğim sayın schlimazl :)
schlimazl schlimazl
Teşekkür ederim efenim :) hemen takip ettim bende :))
mandalinasoydumbasucumakoydum mandalinasoydumbasucumakoydum
enfj-a çıktım ben de önder olduğuma sevinsem mi üzülsem mi bilemedim :))
mdblue mdblue
16personalities başlığında yazmıştım aslında ama buraya da yazayım. En nadir görülen kişilikmiş benimki (önce hava yapayım xd) infj-t'yim ben de. Memnun oldum :))
kimliksizot kimliksizot
isfj-t çıktım :) sanırım bu yüzden bu fakültedeyim. “Sevgi ancak paylaşarak büyür. Kendiniz için daha fazlasını, başkalarına daha fazla vererek sağlarsınız.”
yasyasyasyasgiley yasyasyasyasgiley
isfj-t'yim ben de. bir sene içinde 3 kere yaptım hepsi aynı sonuç, mutluyum :d
alpagumrnky alpagumrnky
intp-a çıktım nüfusun %3 ünü oluşturuyormuşuz uuuu
ansia
Testi bitiremedim ama her yerde injf çıkıyorum 😅Metrik uygulamasını da tavsiye ederim. Yaptığı analizleri ben çok doğru bulmuştum .
lavinia
ENFJ-T çıktım yazanların hepsi de doğru gibi geldi ancak bu tarz şeylerde ne yazsa kendinde buluyor insan ,doğruluk payı yüksek olabilir ama 16 çeşitle sınırlamak da pek mantıklı gelmedi
hatayapmakfirsati
İnfj-t çıktım. Yazanların doğru olduğu kanaatindeyim. Fakat bu tarz şeylerin güvenilirliği konusunda şüphelerim var ve açıkçası güvenmiyorum. Sonuçta bi algoritma hesaplıyor. İnsanları tanımak, tanımlamak bunlardan ibaret değil bana göre. Bu karakter tiplerini bir kenara bırakalım ve gelin tanışalım. Bu sayede hem daha samimi bir iletişim kurarız hem de gerçek karakter analizini kendimiz daha iyi yapabiliriz kanımca.
kaboom
isfp-t çıktım. yazanlar doğru gelmedi pek ya da kendimi bu şekilde düşünmediğimden kabul edemedim... gerçi zaten önceden de yapmaya kalkışıp farklı cevaplar verdiğim olmuştu fakat sekmeler arasında gezerken unutup bitirememiştim, durumdan duruma değişebilir bence (????) bilemiyorum bir tek bana mı öyle geliyor ama ruh halime göre kendimi çok çok farklı hissedebiliyorum :/
3
moriarty moriarty
Birden fazla kişilik tipin olduğunu gösterir bu. (Ki bence hiçkimsenin yalnızca bir tanecik kişiliği yok) ben de kendiminkilerden birini yazmıştım ve asıl merak ettiğim insanlar bu tiplerden kaçını bulacaktı. İlk tatmin edici cevap senden geldi sayın kaboom. Teşekkür ederim yanılmadığımı gösterdiğin için 🤞🏻🤞🏻
kaboom kaboom
ahahaha asıl ben teşekkür ederim sayın moriarty, artık kendi kendimi yiyordum bu tarz şeylerde düzgün bir sonuç alamadığımdan. hayır yani düşününce zaten hayatımda yarı yarıya çok enerjik olduğum zamanlar da oluyor sakin içime kapanık olduğum zamanlar da, ikisi de tam zıt sorularda arada kalıyorum zaten... herkes sıkıntısız çözünce sıkıntı bende sanıyordum 🥲
moriarty moriarty
benimkiler de zıt merak etme ;)
limon
INFP-A / INFP-T
Doğru gibi ama daha önceden denemiştim yine (yıllar önce) o zaman çok farklı çıkmıştı diye hatırlıyorum. Buna dayanarak kişiliğimin zamana göre değiştiğini ve ne zaman yaparsam o zamanki kişiliğime uygun yazılar göreceğim diye düşünüyorum.
Sözün özü doğru ya da yanlış yazılanlara takılmaya gerek yok nasıl bir kişiliğimizin olmasını istiyorsak zaten davranışlarımız ona göre şekilleniyor.
aoe
Bende test sonucuna göre başka bir sonuç çıkmıştı ancak bu konularda epey meraklı bir arkadaşım tarafından intp olduğuma ikna edildim(çünkü stereotipik kalıplarına bire bir uyuyorum). O gün bugündür intp olduğumu biliyorum lakin intp nedir, nasıl kişilerdir vs gibi bilgilerden bihaberim, unuttum :)
kaleidoscope
3-4 yıldır bazen İntj bazen Entj çıkıyorum. Fonksiyonların hepsini öğrenince ve onlarla kendimi değerlendirince iki tip çıkması mantıklı geliyor. İki tipin de fonksiyonlarını gösteriyorum sadece durumlara göre yüzdeleri değişiyor. Her şeyi topladığımda %60 intj %40 entj'yim diyorum kendi kendime.

(Mbti'ye ilginiz varsa fonksiyonları kesin araştırın benceee başka insanların zihnini anlamanıza da yardımcı oluyor.)

12. Sınıfta İntj sonucu ilk çıktığında ve bu tip hakkında yabancı kaynaklardan araştırma yapmaya başladığımda "Dünyada benim gibi insanlar varmış" diyerek ağlamıştım. Nokta atışı çok fazla özellik vardı. Hiç kimsede görmediğim ama kendimde gördüğüm için yalnız hissettiğim şeyler vardı.
armut
Üniversite 3.sınıftan beri infp t yim. Ayrıca ennagram 9 kişilik tipine sahibim. Güneş burcum aslan ve yükselen burcum yengeç. Sonuç olarak da hepsi karışınca ben oluyorum.
fahri muzdaribi
Entj t verdi ne anlamam lazım
6
selektor yapan yildiz selektor yapan yildiz
+9 asker kişilik tipidir. Atatürk'ün kişilik tipi de bu olarak çıkıyor.
fahri muzdaribi fahri muzdaribi
Teşekkürler asker kişilik tipi tam olarak ne oluyor sevgili selektor yapan yıldız
selektor yapan yildiz selektor yapan yildiz
Asker kişilik tipi derken yani askerlerde daha sık görülen bir kişilik tipi olarak görmüştüm. "Buyurucu" olarak testin yapıldığı sitede adı geçiyor. Detaylı olarak nasıl kişilerdir o konuda çok bir bilgim yok :')
selektor yapan yildiz selektor yapan yildiz
Bildiğim kadarıyla bu kişilerin liderlik etme özelliği yüksek oluyor.
fahri muzdaribi fahri muzdaribi
Teşekkürler sevgili selektor yapan yıldız
selektor yapan yildiz selektor yapan yildiz
Rica ederimm

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol